Trading w ograniczonych godzinach (3/3 ITM)

08 września 2014

Tak jak post- (US) Objętość Labor Day rodzi więcej ruchu na rynku, to zwykle oznacza, że ​​mam umiarkowaną ilość czasu, który dedykuję do obrotu, biorąc pod uwagę, że jestem jeszcze studentem i jak każdy, kto został przez szkolnictwo wie, może to zająć dużo czasu. Ale na razie, ja wciąż mam trochę wolnego czasu, więc będę nadal chętnie poświęcają go w pewnym porannym handlu opcje binarne.

Mimo to, myślę, że 4 + -hour sesje będą musieli poczekać do mojego wolnego czasu w zimie. Moim ostatecznym celem, a dla każdego z ograniczonym czasie w handlu, byłoby wybrać dobre okna opcjeonline.com dwugodzinny czas w handlu i skupić się na tym. Jak większość przedsiębiorców, którzy korzystają z własnych środków, handel nie jest zawód w pełnym wymiarze godzin, ale raczej uzupełniające bok być może idealny cel posiadania go bardziej niż to ostatecznie.

Ale nawet z dwugodzinnym handlu terminie jednego wciąż powinien być w stanie znaleźć 1-2 jakości konfiguracji próbnych do rozważenia, nawet przy stosunkowo konserwatywnego myślenia handlu jak ten konsekwentnie opowiadają się tu w moim blogu. Nieuchronnie, stanę się zbyt zajęty i trzeba będzie po prostu spać, czy inne formy pracy i zawiesić opcjeonline obrót binarny zawieszone. Ale teraz obrotu na określony harmonogramem, co mam nadzieję zrobić.

Jak zwykle zacząłem patrząc na wykresy około 2 w nocy czasu EST, jak to zwykle znak, w którym sesja Europejskiej mówi się „otwarty“. Zasadniczo, niezależnie od tego, co jest „otwarcie“, czy nie, ja tylko oglądam aby uzyskać więcej objętości, aby wejść na rynek, dzięki czemu można uzyskać znaczące ruchy rynkowe w grze.

W poza godzinami pracy, to stają się dużo szumu losowego i bardzo monotonnych wzorów cen, a to naprawdę nie jest podatna na handel. Szukałem w kierunku obrotu te rodzaje rynków w przeszłości, biorąc pod uwagę, że kiedy w obrocie szybko poruszających USA otwarty i europejski / obszarem USA. rozjazd, miałem trudności z dostaniem się transakcji z prostego faktu, że rynek Kliknij tutaj, za artyku? został zbyt szybko poruszającego. Albo to było trudne, aby dostać się na cenę, jaką chcą lub chciałbym uzyskać „Cena zmieniły się“ z napisami-box wyświetlany od brokera, który wciąż zdarza się od czasu do czasu. Albo po prostu dostać wypełnione w złej cenie.

Ale z obrotem na +/- 2 godzin około północy czasu EST, trudno znaleźć jakości konfiguracji próbnych. Obrotu nie powinny być całkowicie wiercenia i należy sprzęgania na pewnym poziomie (ale nie do punktu, w którym pobudza emocje). Ale trudno się skupić, kiedy twoje oczy błyszczą, a to prawie snu zamiast wywoływania.

W każdym razie wyłączone z komentarzem na temat dzisiejszych zawodów …

A Brief Prelude

Na początku 2AM (EST) godziny, cena została utrzymujące wokół wsparcia 1 (1.29341). Nie było odrzucenie tego poziomu na poziomie 2:10 i re-touch o 2:25, ale nie opcja kupna została podjęta ze względu na bliskie poniżej Wi?cej tutaj. poziomu tuż przed 2 nad ranem. W takich przypadkach, wolę punkty obrotu w celu przywrócenia siebie jako żywych punktów zwrotnych, jeśli mam zamiar faktycznie umieścić dowolną ilość pieniędzy do pojęcia, że ​​może faktycznie wytwarzają handlu jakości. Z tego powodu, ja zazwyczaj wybrać, aby zobaczyć co najmniej dwa odrzucenia tego poziomu na różnych pięciominutowych świecami. would’t mówię, że jest to trudne i-szybki przepis, ale taki, który mam przestrzegać w celu ustalenia, czy może to rzeczywiście działa tym razem po wcześniejszym zerwaniu.

Handel # 1

Cena osiągnął barierę oporu w podporze kanale 1-obrotowym http://www.opcjeonline.com na poziomie około 1.29395. Opór w jakiejś formie jest spowodowane zielona / świecy zwyżkowy następnie czerwonym / niedźwiedzi świecy, ale inne czynniki mogą pomóc określić, jak silne może być w rzeczywistości. Czułem to jedno odbyło obietnicę od razu z tego prostego faktu, że niedźwiedzi świecę spowodował upadek około pięciu pipsów, co jest dość spory spadek o godzinie 2 nad ranem (w stosunku do Eastern Standard Time, oczywiście).

Przy następnym Świeca podszedł i odrzucił go o kilka pipsów, czułem się na tyle pewnie w możliwości krótkoterminowego tego poziomu do produkcji zwycięskiej opcji put konfigurację. Wziąłem więc handel na dotyku 1.29395. Ten handel poszedł przeciwko mnie za przyzwoitą części otworu dziesięć minut, będzie około dwóch pestek niełaskę. Ostatecznie, choć poziom nie przytrzymać przez około zwycięzca trzech PIP.

Handel # 2

Kolejnym handlu przyszedł trochę po piętnaście minut po zakończeniu poprzedniego na poziomie 1,29341 nośnej 1. Wcześniej w tym poście wspomniałem potrzebę codziennego punktu St?d do artyku?u obrotu ponownie ulokować. W tym przypadku, cena 1 odrzucił wsparcie stosunkowo silnie (zamykanie 2-3 pipsów powyżej 1.29341) o 3:05 i 3:15 świecami.

Technicznie, rynek utknął w kanale handlu tutaj. Ale ogólnie, to wydawało się, że ogólne preferencje przenieść wyżej opiera się na górnych knotów, że minął poziomu oporu stosowanego w poprzednim handlu. Więc wziąłem opcję call na 1.29341 od 3:20 świecy. Ten handel wypracowane spektakularnie i zdobył około 12 pipsów, co jest wyjątkowe dla handlu okresie tym terminie.

Handel # 3

W oparciu